Acke Åslund

Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund
Acke Åslund

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Häst, monogramsignerad och otydligt daterade, akvarell, ca 29x36 cm

Fuktfläckar

441737

2017-02-20