Acke Åslund
2017-02-20
441737
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Häst, monogramsignerad och otydligt daterade, akvarell, ca 29x36 cm
Fuktfläckar