bord

bord
bord
bord
bord
bord
bord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, "Öresund", Børge Mogensen, 1900-talets andra hälft, ek, höjd 71, diameter 117 cm, 2 iläggsskivor à 50 cm

Slitage

441739

2017-02-27