Porslinsmålningar

Porslinsmålningar
Porslinsmålningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORSLINSMÅLNINGAR, 2 st, 1900-tal, Porträtt föreställande Carl Michael Bellman samt Gustav III, osignerade, 11x7 cm vardera

En ram med skador

441758

2017-02-20