Roger Pfund mixed media Hermann Hesse

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROGER PFUND (Schweiz, född 1943): Hermann Hesse, signerad och daterad -77, blandteknik/collage/mixed media på papper, 145x104 cm,

Historik:
Hesse fick Nobelpriset i litteratur 1946

441760

2017-02-20