Chiffonje senempire
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets mitt, senempire, fanérad med pyramidmahogny, spiralvridna kolonner, pinjekottar, beslag i jugend, höjd ca 159, 105x48 cm, nyckel finns
Slitage, senare beslag, dekordelar med skador
441761
2017-02-20