Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): porträtt, signerad E Cullberg, olja på papper, ca 20x20 cm

441768

2017-02-20