Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), män i samtal, signerad och daterad Rosensohn -1975, olja på duk, 82x99 cm

441770

2017-02-27