Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, fransk empire, omkring 1820, för 5 ljus vardera, förgylld brons, dekor med tuppar, kannelerad stomme, höjd ca 45,5 cm
8 ljusmanchetter saknas, bruksslitage
441776
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här