Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTNERS DESK, 1800-talets slut, i valnöt och valnötsrot, skinnklädd skiva, höjd 79, 145x83 cm
skador, delvis låsta lådor, nyckel saknas
441778
2017-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här