Kista 1800-tal
2017-02-20
441783
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KISTA, 1800-tal, ek med järnbeslag, klotfötter inredd med stereoanläggning, höjd 63, 135x60 cm
skador