Slagbord engelskt

Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, engelskt, mahogny, 1800-tal, höjd 70, diameter 107 cm

Slitage, maskangrepp

441786

2017-02-20