Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, silver, orientalisk, 1900-tal, med lapiz lazuli, korall, turkos, granat samt aventurin, dekor av filigran samt granulater, vikt ca 80 g
Smärre bucklor
441791
2017-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här