Dosa orientalisk silver med ädelstenar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, silver, orientalisk, 1900-tal, med lapiz lazuli, korall, turkos, granat samt aventurin, dekor av filigran samt granulater, vikt ca 80 g

Smärre bucklor

441791

2017-02-23