Svampdosa samt pillerask silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVAMPDOSA, PILLERASK, silver, svampdosa med genombruten dekor, pillerask med dekor av niello, vikt ca 70 g

Smärre bucklor mindre skador på emalj

441792

2017-02-23