Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVAMPDOSA, PILLERASK, silver, svampdosa med genombruten dekor, pillerask med dekor av niello, vikt ca 70 g
Smärre bucklor mindre skador på emalj
441792
2017-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här