Appliquer senempire

Appliquer senempire
Appliquer senempire
Appliquer senempire
Appliquer senempire
Appliquer senempire
Appliquer senempire

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets mitt, för 5 ljus vardera, brons, patinerade, delvis förgyllda, höjd ca 19, djup 28 cm

Slitage

441805

2017-02-21