James Coignard brons Fransk konst
2017-02-23
441811
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J Coignard 1/1, brons, höjd med sockel av järn 36,5 cm, skulpturens mått ca 32,5x18 cm