Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅNS HEIDVALL (född 1951): (2), Motiv med cycklar, signerade Måns Heidvall, 185/240 resp 222/240, färglitografier, bladstorlek ca 43x30 cm
441826
2017-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här