Måns Heidvall färglitografier

Måns Heidvall färglitografier
Måns Heidvall färglitografier
Måns Heidvall färglitografier
Måns Heidvall färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNS HEIDVALL (född 1951): (2), Motiv med cycklar, signerade Måns Heidvall, 185/240 resp 222/240, färglitografier, bladstorlek ca 43x30 cm

441826

2017-02-21