Tommy Carlsson oljemålning

Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning
Tommy Carlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMMY CARLSSON (född 1943): Komposition, signerad och daterad Tommy Carlsson -70, olja på duk, ca 79x65 cm

441835

2017-02-21