Fåtöljer Art deco
2017-02-21
441860
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40, art deco, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, en karm med lös karm/trä faner