Byrå gustaviansk stil
2017-02-21
441875
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålad, 3 lådor, sidor med kannelyrer, dragkrokar i mässing, höjd 83, 85x49 cm
slitage