Fällbord 1800-tal
2017-02-21
441888
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, benställning med spiralformat ben, diameter ca 66, höjd ca 74 cm
Slitage, skiva med spricka och fläckor, delvis maskstunget