Dosor flakong handspegel silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DOSOR, 5 st, FLAKONG, HANDSPEGEL, silver, 1900-tal, spegelns längd ca 16 cm, dosornas vikt ca 470 g, en spegel i nysilver meföljer

Slitage, smärre skador

441966

2017-02-22