Böhlmark fotogenlampa

Böhlmark fotogenlampa
Böhlmark fotogenlampa
Böhlmark fotogenlampa
Böhlmark fotogenlampa

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ARVID BÖHLMARK, tidigt 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Lutar något, visst slitage

441987

2017-02-21