Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARVID BÖHLMARK, tidigt 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Lutar något, visst slitage
441987
2017-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner