Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, rokokstil, mahgony, klädd med blommigt tyg, sitthöjd ca 44 cm

slitage

441989

2017-02-21