Köksbänkar
2017-02-21
441991
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KÖKSBÄNKAR, 2 st., 1900-talets början, skiva i sten, furu, 7 lådor i vardera bänk, svärtade dragknoppar, höjd ca 74, 117x43 cm
Skiva med nagg/ sprickor, ytskador