Matbord Poul Cadovius

Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius
Matbord Poul Cadovius

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL CADOVIUS "Mygge", matbord, France o Son, Danmark. 1900-talets andra hälft, ej original trumpetfot av metall, emaljerad skiva med målad dekor, höjd ca 72, diameter 118 cm

Slitage, ej original trumpetfot av metall

442000

2017-02-21