Matbord Poul Cadovius
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POUL CADOVIUS "Mygge", matbord, France o Son, Danmark. 1900-talets andra hälft, ej original trumpetfot av metall, emaljerad skiva med målad dekor, höjd ca 72, diameter 118 cm
Slitage, ej original trumpetfot av metall
442000
2017-02-21