Kopparhinkar 18/1900-tal

Kopparhinkar 18/1900-tal
Kopparhinkar 18/1900-tal
Kopparhinkar 18/1900-tal
Kopparhinkar 18/1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HINKAR, 2 st, 18/1900-tal, koppar, trähandtag, höjd ca 29-32 cm

Slitage, mindre bucklor

442020

2017-02-21