Carl Gustaf Ramberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GUSTAF RAMBERG (1865-1916): Soldatmotiv, signerad Rahmberg, olja på duk, ca 21x28 cm

Viss krackelyr

442024

2017-02-21