Mari Simmulson

Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson
Mari Simmulson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARI SIMMULSON, figurin, Uppsala Ekeby, 1960-tal, kvinnofigur, delvis glaserad keramik, höjd ca 42 cm

Nagg

442027

2017-02-21