Vitrinskåp mässing

Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing
Vitrinskåp mässing

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VITRINSKÅP, mässing, 1900-talets första hälft, tre flyttbara hyllplan i härdat glas, nyckel i mässing märkt "M Eskilstuna", höjd ca 198, 60x60 cm

Visst bruksslitage

442036

2017-02-21