Taklampa alabaster

Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster
Taklampa alabaster

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, alabaster, 1930/40-tal, skålformad skärm med upphängning i rep, diameter ca 50 cm

Bruksslitage

442037

2017-02-23