Silver skål dosor skedar

Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar
Silver skål dosor skedar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, TESILAR, SKEDAR, SÅSSLEVAR, DOSOR, STRÖSKED, SOCKERTÅNG, KAKTÅNG, silver, vikt ca 535 g

Slitage, skador, gravyrer, bucklor

442040

2017-02-21