Vicke Lindstrand skulptur

Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock, dekor av isbjörnsfamilj, signerad Kosta V. Lindstrand /T-e., etikettmärkt, höjd ca 24, längd 22 cm

Mindre stötskada och nagg

442042

2017-02-21