Tennsoldater

Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater
Tennsoldater

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TENNSOLDATER, 1910-30-tal, bestående av: 3 askar C.C Olsson, engelsmän, fransmän och tyskar, en ask Tenngjuteriet Mars Engelsmän samt en ask Tyskar av okänd tillverkare, olika skalor, silhuett

Smärre skador, ej kompletta

442051

2017-03-01