Tennsoldater
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TENNSOLDATER, 1910-30-tal, bestående av: 3 askar C.C Olsson, engelsmän, fransmän och tyskar, en ask Tenngjuteriet Mars Engelsmän samt en ask Tyskar av okänd tillverkare, olika skalor, silhuett
Smärre skador, ej kompletta
442051
2017-03-01