Rörstrand mattallrikar Svenska Slott

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, "Svenska Slott", mattallrikar, 12 st, dekor i blått, diameter ca 24,5 cm

Bruksslitage, 1 tallrik med undersidesnagg vid brämet

442099

2017-02-21