Ljusstakar nyrokoko

Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko
Ljusstakar nyrokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets andra hälft, brons, förgyllda, fot med dekor av insekter, höjd ca 23 cm

442101

2017-02-22