Kandelabrar 1800-talets andra hälft
2017-02-22
442105
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus vardera, stomme i alabaster, fot och ljusarmar i förgylld metall, behängda med olikslipade prismor, vardera höjd ca 42 cm