Bordspendyl
Closed
2017-02-25
442112
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, bronserad metall, bakstycke i trä, med barometer, dekor av putti, höjd ca 48 cm
Nyckel saknas, slitage