Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KOLONN, omkring 1900, gustaviansk stil, betsad, dekor av förgylldning, höjd ca 99 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
442114
2017-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner