Lavoar 1800-talets slut

Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut
Lavoar 1800-talets slut

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAVOAR, 1800-talets slut, inredd med marmor, höjd ca 78, 47x40 cm

Ytskador och slitage, senare bemålad

442125

2017-02-21