Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, gustavianskt, bemålat, träskuren dekor, höjd ca 208, 53x30 cm, pendel finns
Senare mässingsurverk, lod och nyckel saknas, senare bemålat, skador
442135
2017-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här