Arkivskåp 48-lådigt

Arkivskåp 48-lådigt
Arkivskåp 48-lådigt
Arkivskåp 48-lådigt
Arkivskåp 48-lådigt
Arkivskåp 48-lådigt
Arkivskåp 48-lådigt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets början, 48-lådigt, med skrivskivor, vitmålat, höjd ca 178, 90x32 cm

Senare bemålad, ytslitage

442137

2017-02-21