Per Nikolaus Skum färglitografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER NIKOLAUS SKUM (1928-1995): Fjällandskap med renar och figur, signerad PN Skum, färglitografi, HC, ca 29,5x40 cm

442144

2017-02-21