Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MICHEAL FARRELL (Irland/Frankrike, 1924-2000): "Madonna Irlanda", signerad och daterad Micheal Farrell 4.s.77, 5.2.77 och 6.2.77 La Ruche, akvarellerad blyertsteckning, ca 48,5x64 cm
442147
2017-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här