Salongsgrupp rokokstil
2017-02-25
442150
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALONGSGRUPP, rokokostil, skuren dekor, betsat lövträ, beståede av: soffa, karmstol, 2 stolar, soffans längd ca 140, sitthöjd 41 cm
Proveniens: Rashammar
Bruksslitage