Vinkanna med lock silver

Vinkanna med lock silver
Vinkanna med lock silver
Vinkanna med lock silver
Vinkanna med lock silver
Vinkanna med lock silver
Vinkanna med lock silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VINKANNA med lock, silver, 1800-talets andra hälft, barockstil, Tyskland, dekor med figurscener samt vapen, spår av förgyllning, höjd 39, vikt ca 629 g

442152

2017-02-21