Satsbord Italien
2017-02-25
442164
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SATSBORD, 4 delar, Italien, 1900-tal, förgyllda och bemålade, höjd ca 45-59 cm
Proveniens: Rashammar
Ytskador