Nattduksbord i mahognyfanér

Nattduksbord i mahognyfanér
Nattduksbord i mahognyfanér
Nattduksbord i mahognyfanér
Nattduksbord i mahognyfanér
Nattduksbord i mahognyfanér
Nattduksbord i mahognyfanér

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, med underhylla, mahognyfanér, totalhöjd ca 71, 32x37 cm

Proveniens: Rashammar

Ytskador

442174

2017-02-25