William Avar olja

William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Harlequin Musicale, signerad och daterad Wiam Avar 90, olja på duk, ca 81x100 cm

442176

2017-05-14