Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLAV BRYSTORP (1842-1904): Motiv från Sognefjord, signerad O. Brystorp, olja på duk, ca 70x107 cm
Färgbortfall, lagning, krackeleringar
442182
2017-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här